Galatasaray'da tranfer sezonu bombaları peş peşe patlıyor. Parades, İcardi gibi yıldız isimlerin açıklanmasını bekleyen Galatasaray sporundibi.com bugün duyurduğu Neymar haberi sonrası yarın duyuracağımız ikinci haberide duyuruyoruz. Galatasaray Talisca ile de ciddi anlamda ilgileniyor. Erden Timur Talisca transferiyle bizzat kendi ilgileneceği öğrenildi.

Erden Timur'dan 2. bomba!

Galatasaray'da sosyal medyada gecenin transfer bombalarını Galatasaray patlatıyor. Galatasaray bir dönem Beşiktaş'ta forma giyen Talisca transferini bitirmeye yakın. Galatasaray'da erden Timur'un Galatasaray kulübüne bu sezonki sürprizi Talisca olacak gibi duruyor!

Neymar sonrası Talisca bombası!

tas

Galatasaray'da Neymar sonrası bir transferi daha sporundibi veriyor. Yarın açıklayacağımız transferi bu gece açıklıyoruz. Galatasaray bu sezon transferde 1 numaralı gündemi Talisca olacak. Galatasaray Talisca'yı transfer etmek için her yolu deneyecek.

Türkiye gelirse Galatasaray olacak!

Geçtiğimiz sezon sonuna kadar zorlanan Talisca, Türkiye gelmeyi düşünürse Galatasaray forması giyecek. Gerek Fenerbahçe gerek Beşiktaş'ın Talisca gibi bir düşüncesi olmadığı, Talisca için Türkiye gelirse Galatasaray olacağı haberi gelir gelmez yönetim harekete geçti. Galatasaray ve Erden Timur Talisca transferi için görüşmelere başladı.

Neymar ve Talisca haberlerine dair!

Sosyal medyada 1 gecede tüm Galatasaray haberlerini sizler için verdik. Galatasaray yönetimi başta Erden Timur olmak üzere Avrupa'da 5 yöneticiyle transfer çalışmalarını sürdürüyor. Erden Timur Parades, Neymar ve Talisca transferlerini üstlendiği öğrenildi. Erden Timur için sezonun en çok istenilen transferi Neymar değil Talisca olduğu biliniyor. Talisca için Timur, bu sezon o formayı yıldız isme giydireceği öğrenildi. Ancak Neymar transferi haberimizde de dediğimiz gibi hayel değil, olursa kimse şaşırmasın.

Talisca ve Neymar haberlerine sporundibi.com olarak sonuna kadar arkasındayız.