Transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray'da gelecek isimler kadar gidecek futbolcular da merak konusu. Bugün ise bir ayrılık belli oldu. İşte detaylar...

Süper Lig'in son şampiyonu olarak büyük bir sevinç yaşayan Galatasaray'da yeni sezonun transfer çalışmaları devam ediyor. Kadrosuna birçok ismi katabilmek adına temaslarda bulunan Aslan'da yıldız oyuncuların adı her geçen gün artıyor. Basında çok sayıda iddia yer alırken diğer yandan yapılanmanın nasıl gerçekleşeceği de merak konusu. Bugün ise bir ayrılık yaşandı ve transferin kısa sürede açıklanması bekleniyor.

Dursun Özbek'ten Kamil Grabara sözleri! Dursun Özbek'ten Kamil Grabara sözleri!


İlk yolcu belli oldu

Gomis'in futbolu bırakmasının ardından hangi futbolcuların gideceğinin merak edildiği Galatasaray'da yeni bir isim daha veda etti. Sarı kırmızılılarda geçen sezonu Giresunspor'da geçiren ve başarısıyla ön plana çıkarak bu yıl da sarı kırmızılı formayı giyen Okan Kocuk, yıllar sonra Süper Lig'e çıkan Samsunspor ile anlaşmaya vardı. Karadeniz ekibiyle el sıkışan deneyimli file bekçisi için kısa sürede resmi açıklamanın yapılması ve anlaşmanın 3 yıllık olması bekleniyor.