Galatasaray'da sergilediği performans ile taraftarların sevgilisi haline gelen golcü futbolcu Mauro Icardi'nin devre arasında sarı kırmızılı ekipten ayrılma tehlikesi olduğu ifade edildi.

Akşam gazetesinin özel haber olarak sunduğu haberde; 

Nedeni de İspanyol temslicisi Atletico Madrid'in teknik patron Diego Simeone'nin Icardi'yi devre arası transfer sürecinde takıma dahil etmek istemesi. Geçen gün İspanya'da ve Güney Amerika'da gündeme gelen bu transfer gelişmesine dair ilgili haberlerdeki ayrıntılar şöyle;

Simeone, Ocak transferinde forvet transferinde bulunmak istediği aktarıldı. Tecrübeli teknik adam Atletico Madrid yöetimi ile bu durum hakkında bir görüşme gerçekleştirdi. Çünkü Griezmann ve Morata'dan tam olarak istediği katkıyı elde edemedi. Gol yollarında etkili bir ismi masaya yatırdığı ifade edildi. O isminde Mauro Icardi olduğu aktarılrıken  Atletico Madrid'in devre arasında PSG'ye Icardi için teklif götüreceği aktarıldı. Atletico, bu transferde oldukça ısrarcı. Bu transfer gelişmesinin ardından Galatasaray da Memphis Depay'ı gündemine aldığı ifade edildi.