Son dakika Şampiyonlar Ligi elemelerinde 2-2 berabere kalan Galatasaray'da teknik direktör Okan Buruk maç sonrası sert açıklamalarda bulundu. Okan Buruk son dakika olarak yönetimle biraraya gelerek yeni transferlerle ilgili bilgi verdi. Okan Buruk çok istediği 2 ismi yönetime iletti.

Okan Buruk yönetimden 2 ismi istedi!

Angelino, Zaha, Halil Dervişoğlu ve Bakambu transfer ederek şampiyonlar ligine başlayan Galatasaray, İcardi meselesi de kısa sürede bitireceği biliniyor. Galatasaray bu sefer daha büyük bir sürpriz isimleri renklerine katması beklenirken Okan Buruk'tan daha basit ve kolay istekler geldi. İşte Okan Buruk yönetimden istediği o isimler.

Okan Buruk yönetime son listeyi verdi!

Galatasaray yönetimi başta Erden Timur olmak üzere Şampiyonlar Ligi kadrosu kuruyor. Galatasaray yönetimi transferde alkışlanacak hareket yapsa da Okan Buruk için transfer tam istediği gibi değil. Okan Buruk yönetimden acil olarak 2 ismin renklerine bağlanmasını istedi.

Uğurcan Çakır'ı getirin!

Okan Buruk, Galatasaray yönetiminden Trabzonspor'un tecrübeli ve şampiyon filebekçisi Uğurcan Çakır'ı istedi. Okan Buruk ihmaller çerçevesinde ilk transferin Uğurcan Çakır olursa kalede uzun bir süre sonra rekabet olacağı hem Muslera'nın hem Uğurcan Çakır'ın performansının artacağını düşünüyor. Okan hoca ayrıca Muslera sonrası da türk bir kaleciyle devam etmenin doğru olduğunu düşünüyor. Trabzonspor'un da Galatasaray'dan istediği isimler olması bu transferi mümkün kılıyor.

Galatasaray'da kaleci seferberliği!

2-2 biten Şampiyonlar ligi maçında iki golün defans hatası olduğu görsekte Okan Buruk Muslera'yı gollerde biraz yetersiz buldu. Başka bir türk kaleci isteyen Galatasaray anlaşmak üzere olsa da Uğurcan Çakır için tüm şartlar denenecek.

Milot Rashica'yı alın!

ras-3

Okan Buruk hücumda ise alınabilirse sadece Milot Rashica istediğini yönetime belirtti. Okan Buruk Erden Timur'a "Son güne kadar beklesekte hücum Bakambu, Zaha, Kerem, Halil, Mertens ve İcardi bana yeter" hem ligi hem avrupayı götürür. Ancak illa bir hücumcu daha alınacaksa bu sadece Milot Rasciha olsun dediği öğrenildi. Hem 10 numara hem kanatlarda oynayabilen Milot Rashica gelişi Zaniola'nın satışıyla alakalı. Eğer Zaniola satılırsa Milot Rashica yeniden Galatasaray forması giyecek.