Sarı kırmızılı kulüpte sürpriz ayrılık. Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Kisvarda karşısında aldığı 2-0 net galibiyet sonrası transfer çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Forvet transferi istediğini yenileyen Okan Buruk sürpriz bir ismi kadrosuna katmaya hazırlanırken gece yarısı sarı kırmızılı kulübe sürpriz bir teklif geldi.

Gelenler kadar gidenlerde olacak!

Galatasaray'da transferde en etkili takımlardan biri. Ancak Galatasaray'a gidenler kadar gelenlerde olacak. Galatasaray'da bu gece sürpriz bir teklif geldi. Galatasaray servet kazanacak bir transfer teklifi şu an için kulübe geldi. 

Jorge Jesus Galatasaray'ı zengin edecek!

Fenerbahçe'de geçirmiş olduğu 1 sene sonrası Türkiye kupası alarak son dakika Al Hilal'a imza atan Jorge Jesus Galatasaray'ın yıldız ismini Al Hilal'e götürüyor. Reddedilmeyecek bir teklifle sarı kırmızılı ekiple görüşme yapılacak. Galatasaray kasasına tam 35 milyon Euro kazanacak.

Zaniola Al Hilal'e gidiyor!

zan

Galatasaray'a sürpriz teklif Jorge Jesus'tan geldi. Jorge Jesus'un çalıştırdığı Al Hilal, Zaniolo'ya yıllık 30 milyon Euro maaş teklif. 4 yıllık sözleşme teklif edilen Zaniolo, teklife sıcak bakıyor.

Al Hilal kulübünde Jorge Jesus'un çok istediği Galatasaray için serbest kalma bedeli olan 35 milyon euro ödeme yapacak.