Galatasaray transferde durmuyor. Sarı kırmzılılar Tete'yi resmen kadrosuna kattı. Sağlık kontrollerinde geçecek olan Tete sonrası Galatasaray başka bir transferi de bitirmeye geldi. Dünyaca ünlü yıldız için her konuda anlaşan Galatasaray işi imzaya bıraktı.

Son dakika Tete Galatasaray'da

Dün gece saatlerine ilk defa sporundibi özel haberi olarak verilen Tete galatasaray'da resmen gerçek oldu. Sağlık kontrollerinde geçecek Tete için Galatasaray KAP hazırlığı yapıyor. Özel bir video ile duyurulacak Tete Galatasaray'a imza atacak!

Tete 4 yıllığına Galatasaray'da

23 yaşındaki Brezilyalı kanat forvet, gün içerisinde sağlık kontrollerinde geçerek imzayı atacak. Galatasaray Tete ile 4+1 yıllık sözleşme imzalayacak. Tete'ye yıllık 2.5 milyon Euro net maaş ve 5 milyon Euro bonservis ödenecek.

Ancak Galatasaray'da transfer bitmiyor. Galatasaray Tete transferi sonrası dünyaca ünlü yıldız ismi açıklayacak.

Sergio Ramos Galatasaray'a

Galatasaray, Tete renklerine bağladıktan sonra açıklayacağı yeni isim Sergio Ramos olduğu öğrenildi. Suudi Arabistan'a gitmek istemeyen Sergio Ramos'la ilgili sabah saatlerinde Galatasaray resmen devreye girdi.

Galatasaray Sergio Ramos hareketliliği!

Oyuncunun Galatasaray'ı araştırması ve vizyonuyla yeni hayallerinde olmak isteyen Sergio Ramos ile 1 yıllık sözleşme imzalayacak. Yaşına rağmen Paris Saint Germain kulübüyle oynadığı futbolla göz dolduran Ramos, 1 yıl Türkiye'ye geliyor.

İcardi ile arasında ufak tefek pürüzlerin olduğu bilinen Sergio Ramos ikna edilip sarı kırmızılı forma giydirilecek. Galatasaray Sergio Ramos'u transfer ederse Nelsson net olarak satılacak.