Sarı kırmızılılarda Ocak ayında gerçekleştirilecek transfer hamleleri netlik kazanıyor. Sözcü Gazetesi'nin haberine göre; Ndombele ile yollar ayrılırsa Ndidi'yi renklerine bağlamayı planlayan Cimbom, yerli oyuncu operasyonu da gerçekleştirecek.

Yönetim, takımdan gitmek isteyen Victor Nelsson'a gelen teklifleri değerlendirmeye almaya karar verdi. 20-25 milyon Euro arasında bir satış bekleyen Galatasaray, gelen parayı yerli yıldızlar için harcamayı hedefliyor. Sarı kırmızılılar savunmacı Ozan Kabak, sol bek Rıdvan Yılmaz ve orta sahaya da Salih Özcan hamlesinde bulunmak istiyor.

Kulübün altyapısından yetişmiş olan Ozan için Hoffenheim'e kiralama teklifinde bulunulacak. Alman kulübü, milli defansı geçtiğimiz yaz 7 milyon Euro'ya kadrosuna dahil etmişti.

Borussia Dortmund'da rotasyon olarak düşünülmeye başlayan Salih Özcan bonservisiyle kadroya katacak. Satın alma opsiyonlu kiralama teklifi de masaya yatırılacak.

Beşiktaş altyapısından yetişen ve Rangers takımının oyuncusu Rıdvan Yılmaz'ın ise fiyatı öğrenildi. Ülkemize dönmeye olumlu yanaşan Rıdvan, Şampiyonlar Ligi hedefiyle iknada bulunulmaya çalışılacak.