Transfer döneminde takımların transfer çabaları kadar futbolcuların menajerlerinin de savaşını istiyor. Daha önce adı Beşiktaşla anılan ve masaya oturulduğunu bilinen yıldız golcü için Galatasaray'da devreye girdi. Galatasaray transferde bir adım önde olduğunu duyurdu.

Galatasaray'da forvet çıkartması..

Galatasaray yeni forveti Beşiktaş'ın elinden alıyor. Hem Şenol Güneş'in istediği hem menajerler tarafından Beşiktaş'a önerilen Premier Lig'in büyük golcüleri arasında yer alan yıldız isim için devreye giren Galatasaray transferi bitiyor!

Aslında İcardi'nin de alternatifi!

Suudi Arabistan'dan futbolculara yönelik gelen transfer teklifleri anlaşılan oyuncuların bile aklını çelebiliyor. Hal böyle olunca İcardi ile Galatasaray anlaşırsa bu büyüklükte transfer yapmayacağı öğrenildi. Ancak eğer İcardi ile bir anlaşma olmazsa yıldız oyuıncu için Galatasaray Beşiktaş'a çalım atacak.

Galatasaray'a Premier Liague forveti!

raulhim

İngiltere Premier Lig'den Wolverhampton forması giyen yıldız isim Raul Jimenez için Galatasaray araya girdi. Son dakika olarak verilen haberde Meksikalı golcü için Galatasaray transferi bitirebileceği açıklandı.

Wolverhampton kendini kulüp bul dedi!

Galatasaray ve İngiliz kulübü Jimenez için masaya oturdu. Daha önce Beşiktaşla da masaya oturan yıldız golcü için Galatasaray'ın devreye girdiği ve oyunucunun transferi için büyük bir yol katettiği öğrenildi. Galatasaray değer İcardi takımda tutamazsa yeni forveti Jimanez olacak gibi duruyor.

Beşiktaş ve eski kulübü de görüşüyor!

Soy Futbol son dakika olarak verdiği transfer haberinde, MLS ligi ekibi, eski kulübü Club america ve Beşiktaş'ın da yıldız futbolcuyla ilgilendiği dile getirildi. Benfica'da oynadığı futbolla 4 sezon önce Premier lige gelen yıldız isim burada 166 maçta 57 gol ve 24 asistle Premier Lig'in en iyi golcüleri arasında gösteriliyor.

Süper lig'de transfer sezonu bitene kadar Beşiktaş ve Galatasaray'ın Jimenez transferi için yol katedeceği ve iki kulüpten birinin anlaşacağı da haberde yer aldı.