Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da stoper takviyesi için flaş bir gündem başladı. Sarı kırmızılılar, Nelsson'un gitmesi olasılığına karşı bir dünya yıldızını listesine aldı.

Okan Buruk'un talebi üzeirne transfer politikasını sürdüren Galatasaray'da birçok isimle temaslar yoğunlaştırıldı. Şampiyonlar Ligi ön elemesi için kadorsunu bildirmek zorunda olduğu tarihe yaklaşan Aslan, stoper mevkisi için yıldız futbolcuyu listesine dahil etti.

galatasaraydan-sancheze-teklif-wa-3918-800

Nelsson giderse Davinson Sanchez

Bu sezon birçok yıldızı gündemine alan Galatasaray'ın listesine giren son isim Davinson Sanchez oldu. Ajax'taki çıkışı sonrası 42 milyon euro ödenerek Ada temsilcisinin yolunu tutan Kolombiyalı futbolcu beklediği şansı bulamadı ve kontratının son senesine girdi. Bu da Tottenham için 6 aylık sürede para kazanacağı tek fırsat demek.

galatasaray-davinson-sanchezi-transfer-etmek-istiyor_cf1dd780

Milli takımın başına geçecek isim belli oluyor! İşte gündemdeki isimler... Milli takımın başına geçecek isim belli oluyor! İşte gündemdeki isimler...

Menajeri konuştu

Sports Digitale'e konuşan Sanchez’in temsilcisi, “Galatasaray ihtimali güzel bir ihtimal. Çıkan haberler doğru ancak koşulların karşılanması gerekiyor. Ancak bu Tottenham'a çok bağlı” ifadelerini kullandı. 

marcao nelsson

Nelsson gidebilir

Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Victor Nelsson için İngiltere'den teklifler gelmeye devam ediyor. Danimarkalı oyuncunun bu yaz takımdan ayrılması muhtemel ancak yönetim sadece serbest kalma bedeli ödenirse 24 yaşındaki stoperin gidişine onay verecek. Nelsson ise kolaylık sağlanmasını talep etti.