Transferin en hareketli kulüpleri arasında yer alan Galatsaray ve Fenerbahçe bir kez daha transfer çalımına girdi. Zaha transferiyle çok uzun süre unutulmayacak bir transfer çalımı atan Galatasaray, Fenerbahçe'ye bir çalım daha attı!

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye çalım!

Fenerbahçe'nin İstanbul'a getirdiği ve anlaşmak üzere olduğu yıldız için isim Galatasaray devreye girdi ve transferi bitirdi! Galatasaray ve Fenerbahçe bir kez daha karşı karışıya geldiği transfer çalımı resmi duyuruyla belli oldu! İşte Galatasaray'ın FEnerbahçe'ye son çalımı.

Tete'yi önce Fenerbahçe yalanladı!

FEnerbahçe resmi hesabından "Son dönemde Kulübümüz ile adı geçen futbolcu Tete (Mateus Cardoso Lemos Martins) hakkında kamuoyunu bilgilendirmek zorunlu hale gelmiştir. Futbolcu ve ekibi, geçtiğimiz günlerde Türkiye ziyaretinde bulunmuşlardır. Bu ziyaret esnasında adı geçen oyuncu, menajerleri tarafından kulübümüze önerilmiştir. Kulübümüz muhtemel transfer ihtimaline istinaden şartları sorgulamış, ancak yapılan hukuki, finansal ve teknik değerlendirmeler sonucunda oyuncunun transferinin tarafımıza uygun olmadığı kanaatine varılmıştır. Kamuoyunun bilgisine sunarız." açıklaması yaptı.

Bu açıklama sonrası Galatasaray taraftarı Tete'nin Galatasaray'a yakın olduğunu ifade ettiği anlarda Tete'den açıklama geldi!

Tete İcardi sevinci yaptı!

Tete, Fenerbahçe'nin yalanlaması ardındna İstanbul'da olduğunu ve İcardi sevinciyle Galatasaray'a imza attığını çoktan paylaşmıştı bile. Tete bu paylaşımdan sonra Galatasaraylılar oldukça heyacanlandı. Ancak Tete Galatasaray transferi o paylaşım ele verdi.

Tete'nin sevgilisi Galatasaray'ı takibe aldı!

Tete'nin sevgilisi Galatasaray'ı instagram adresinden takibe aldı. Ancak gelen takipler ve mesajlardan sonra Tete'nin sevgilisi Galatasaray'ı takibe bıraktı!

Tete ile kulübü Shaktar Doneks arasında FİFAlık olmamak için sürecek anlaşmalar sonrası Galatasaray resmi hesaptan açıklama yapması bekleniyor.

Tete'yi Fenerbahçe'ye yazan menajer duyumcu ise sosyal medyadan linç ediliyor.