Sezon başında sarı lacivertli takımda teknik direktör Jorge Jesus'un transfer etmeyi  istediği Brezilyalı forvet oyuncusu Carlos Vinicius, kiralık olarak forma giydiği Hollanda ekibi PSV'nin işe taş koymasından dolayı transfer gerçekleşmemişti. Ardından 5 milyon euro karşılığında Fulham'a giden golcü futbolcu, burada istediğini bulamadı. Forma giydiği 11 maçta gol veya asist üretemeyen 1.90'lık oyuncu kiralık formülü ile Okan Buruk önderliğnideli Galatasaray'a gelebilir.

Seferovic'in yerine forvet arayaşında olan Cimbom, Fulham'ın 1.90 boyundaki Brezilyalı forveti Carlos Vinicius için harekete geçti. Galatasaraylı yönetilcilerin kiralama fomülüne öncelik verdiği ifdade edilirken  menajeri ile ilk görüşmenin yapıldığı aktarıldı. Şu anda sıranın kulübüne geldiği aktarılıyor.

Ayaklarına iyi derecede hakim olan ve hava toplarında da etkili olmasıyla dikkat çeken Brezilyalı forvet oyuncunun güncel piyasa değeri 5 milyon Euro civarında. Lakin 2019 haziran ayındaki piyasa değeri ise 20 milyon Euro idi. (Akşam)