Sergio Oliveira sonrasında orta saha transferinde beklemeye geçen Galatasaray'da Grillitsch gündeme gelmiş ancak yüksek imza parası istemesi nedeniyle vazgeçilmişti. Xeka ve Gueye'de de yüksek maliyeti nedeniyle geri adım atan Aslan, Evander ile anlaşma sağladı ve kulübüyle pazarlıklarını sürdürüyor. Diğer yandan Midstjö hakkında da AZ Alkmaar ile temaslar sıklaştırılıyor. Listeye dahil edilen son isim Krystian Bielik oldu.

DerbyshireLive'ın haberine göre Championship ekibi, Bielik'in kiralık olarak gönderilmesine sıcak bakıyor. Bu doğrultuda Birmingham devreye girmiş olsa da Galatasaray ve Watford'un da temaslarını sürdürdüğü belirtiliyor. 

bielik

Oyuncuyla ilk ilgilenen kulüp olarak Galatasaray ifade edilirken Birmingham ve Watford'un sonradan devreye girdikleri aktarılmakta. 

Polonya Millî Takımı forması da giyen Bielik, Ocak 2015'te Legia'dan Arsenal'e transfer olarak ülkesinden ayrılmıştı. Kiralık olarak Birmingham, Walsall ve Charlton formaları giydikten sonra ise 2019'da 8.2 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Derby Country kadrosuna katılmıştı.