Galatasaray'ın ilk defa görüşmelere başladığını açıkladığı yıldız sol bek için son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Kağıt üzerinde ve resmi tekliflerin yapıldığı Galatasaray kalıcı olarak sol bek problemi çözüyor. Ancak Galatasaray kasasından 10 milyon euro çıkacak.

Son dakika Galatasaray'da sol bek sorunu çözülüyor. Daha önce ilk defa sporundibi duyurduğu sol bek transferiyle ilgili son dakika gelişmeleri yaşandı. İcardi transferine bir bütçe ayıran Galatasaray, bu sefer de Sol bek transferi için kasayı sonuna kadar açtı. Galatasaray İcardi ve sol bek transferi bitirerek transfer çalışmalarına başlayacağı öğrenildi!

8.5 Milyon euro teklifi retedildi!

Galatasaray'ın efsane sol bek için 8.5 milyon civarında teklifi en az 15 milyon euro diyerek retedilmişti. Ancak Galatasaray yönetimi başta Erden Timur olmak üzere bu transferi bitirmede kararlı. Son dakika olarak gelişen haberde tarafların 10 milyon Euro yakın bir ücrete bu transferi bitireceği yönünde.

Angelino Galatasaray'a doğru!

Türkiye, UEFA ülke puanı sıralamasında kaçıncı? Yeni güncelleme... Türkiye, UEFA ülke puanı sıralamasında kaçıncı? Yeni güncelleme...

Sol bek transferinde ismi ilk defa Galatasarayla anılan ve haberi sporundibi ekibinin duyurduğu Leipzig'in sol beki Manchter City yetişmesi Angelino'nu Galatasaray renklerine bağlıyor.

Hem yaşı 26 olması hemde Türk rakipleriyle oynadığı maçta adından söz ettiren Angelino için gece yarısı güzel haberler geliyor.

Angelino transferi mesafe katedildi!

Galatasaray'ın gizlilikle yürüttüğü çalışmanın detayları ortaya çıktı. Galatasaray 8.5 milyon euro vererek resmen istediği yıldız isim için Leipzig 15 milyon Euro para istedi. Galatasaray o parayı vermek mümkün olmasa da kiralama yöntemini gitmek istedi. Ancak Leipzig bu teklife de sıcak bakmadı.

Galatasaray durmuyor! 10 milyon Euro + bonus

Galataaray kiralık teklifini de reteden Leipzig kulübüne son teklifini iletti. Galatasaray yıldız isim için 10 milyon Euro ve bonuslar içeren bir teklif sundu. Kiralamak istemeyen Leipzig kulübü bu teklife sıcak baktığı ve transferin biteceği öğrenildi.

Galatasaray Angelino transfer ederek uzun yıllar bir daha sol bek arayışı yapmak istemiyor ve bu sebeple bu parayı gözden çıkarttığı öğrenildi.