Transfer süreci başladıktan bu yana futbolcular ile ilgili önemli iddialar ortaya atıldı.

İspanya'dan gelen son haber ise fazlasıyla heyecanlanmaya sebep oldu.

AS gazetesi, 2013'ten bu yana oynadığı Real Madrid'den ayrılan Isco'nun geleceği ile ilgili bir haber paylaşımını bulundu.

GERİ ÇEVİRDİ

30 yaşındaki dünyaca ünlü yıldız orta sahanın, Ortadoğu'dan gelen teklifleri düşünmeden ret ettiği ifade edildi. Roma ve Newcastle'ın Isco için devreye girdiğini manşetine yer veren As'ın asıl bombası ise Fenerbahçe'nin de İspanyol orta saha futbolcu ile yakından ilgilendiğini manşete taşımasıydı.

GALATASARAY VE FNERBAHÇE DEVREDE

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın lisesine aldığı 30 yaşındaki yıldız orta saha için avantajlı görünen ekip, Suudi sermayesini arkasına alan Newcastle. Ama İngiliz takımının öncelik verdiği transfer olarak Lyon'un yıladızı Lucas Paqueta belirtiliyor. Dünyaca ünlü futbolcunun yeni takımı ile ilgili kararını verirken düzenli oynama durumunun da önemli bir etken olacağı ifade edildi..

Isco Kimdir?

Son olarak Real Madrid takımında Orta Saha mevkinde forma giyen Isco, 21 Nisan 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. 176 cm boyunda ve 79 kilo olan Isco, Sağ ayağını kullanmaktadır. Bu sezon ilk 11'de 8 maçta forma giyen Isco, 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart görmüştür. Isco, bu sezon 2 asist ve 0 gol katkısı ile oynadı.