Geçmiş yıllarda olduğu gibi Süper Lig'de bu sezonda transfer kapışmaları sürüyor. Ancak bu sezon her büyük takımın transfer etmek istediği oyuncu için herkes devreye giriyor. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor benzer oyuncular üzerinde transfer çalımı atmak istiyor. Sezonun en dikkat çeken transferleri arasında yer alan Kaan Ayhan için büyük bir sürpriz yaşanıyor.

Trabzonspor'a imza atacaktı..

Trabzonspor üç büyüklerin istediği Trezeguet imza attırararak hem sezonun en iddialı oyuncusunu renklerine bağlamış, hem ligin en iyi sağ açık ve sol açık oyuncularına (Visca) sahip olmuştu. Sağda Visca ve Solda Trezeguet ile transferde korku salan Trabzonspor, defans oyuncusu Kaan Ayhan içinde üç büyük kulüpten bir adım öne geçmiş ve imzaya getirmeye yakınlaşmıştı.

Trabzonspor Kaan Ayhan görüşmeleri durma noktasına geliyor!

Trabzonspor'un bugün içerisinde açıklaması beklenen Kaan Ayhan transferi için bir anda olumsuz gelişmeler yaşandı. Kaan Ayhan ve Trabzonspor görüşmeleri araya Galatasaray girmesiyle bir anda oklar sarı kırmızılı ekipten yana döndü!

Abdurrahim Bardakçı gibi..

Önce Beşiktaşla anlaşan hemen ardından Fenerbahçe ile sözleşme imzalamak için İstanbul'a geleceği söylenen Abdurrahim Bardakçı olduğu gibi Galatasaray Trabzonspor elinden Kaan Ayhan'ı almayı başardı.

Kaan Ayhan menajeri NEF stadyumunda!

Sabah saatlerinde Kaan Ayhan transferinde son dakika gelişmesi yaşandı. Kaan Ayhan'ın menajeri Ersin Akan, NEF Stadyum'na girerek Galatasaray fotoğrafını paylaştı. Alınan bilgiye göre menajer Ersin akan, durma noktasına gelen Trabzonspor görüşmeleri sonrası rotayı Galatasaray'a çevirdi. Hem Fatih Terim döneminde hem Okan Buruk döneminde çok istenen Kaan Ayhan imzayı atmaya yakın.

Marcao satılması durumunda güçlü bir defans hattı kurmak isteyen Galatasaray, hem Abdürrahim Bardakçı hem Kaan ayhan ile olası yabancı sayısına karşı da güçlü olmak istiyor. 3 Büyüklerden farksız olarak kale de Muslera'nın olması sebebiyle yabancı oyunculardan sıkıntı çeken Galatasaray, hücum hattını yabancı oyunculardan yana kullanmak istiyor.

Kaan Ayhan Galatasaray'a imza attı mı?

Sporundibi ulaştığı bilgiye göre, Kaan Ayhan ve Galatasaray transferde anlaştığı ve sözleşmenin an meselesi olduğu öğrenildi. Herhangi bir anlaşma yapılmasydı Ersin Akan'ın nef stadyumunda paylaşım yapmayacağı da biliniyor.

Bu sebeple Kaan Ayhan yeni sezonda Galatasaray forması giymeye çok yakın olduğu aktarıldı.