Galatasaray'da Erden Timur fırsat transferi peşinde. Mertens'in eski takım arkadaşı Lorenzo Insigne'yi gündeme getiren Timur, yıldız futbolcunun mutsuz olmasını ve menajerler aracılığı ile önerilmesini değerlendirmeyi planlıyor.

İtalyan yıldız, Napoli ile ücret konusunda anlaşmaya varamamış ve beklenenden daha erken  MLS'in yolunu tutmuştu. Oradaki döneminden hoşnut kalmayan Insigne, menajerine yeni bir çözüm bulması gerektiğini bildirince, İtalyan yıldız Türk kulübüne önerildi.

Sakatlığından dolayı şu anda formasından uzak olan ve iyileşince de yeniden Avrupa atmosferini benisemek isteyen Insigne'ye Erden Timur tarafından makul bir sözleşme ve Şampiyonlar Ligi vaadi sunulacaı ifade edildi.

Mertens'in oldukça mutlu olduğu Galatasaray, Lorenzo Insigne tarafından da olumlu oalrak yaklaşılan alternatiflerden bir tanesi olduğu ifade edildi. Eski arkadaşı vasıtası ile sürece iyimser bakan İtalyan yıldız, önümüzdeki yaz İstanbul'a transfer olabiiir.

Gelecek sezon iddialı bir takım hedefini sürdürmek için yola çıkan Erden Timur, Lorenzo Insigne'yi bu doğrultuda  yerinde bir hamle olarak görmekte. (Akşam)