Transfer döneminde şov yapan ve bir çok dünya kulübünü geride bırakan Galatasaray, gücüne güç katıyor. 260 milyon euro geçen piyasa değeriyle ligin en kaliteli ekibi durumunda olan Galatasaray Ajax'ı da geçmeyi başardı. Ancak Galatasaray transferde durmaya niyeti yok.

Galatasaray durmuyor, transfer sürecek!

Kadrosuna Bakambu, Zaha, İcardi gibi yıldızları ekleyerek gücüne güç katan Galatasaray transferde çalışmalarını sürdürüyor. Şampiyonlar ligine gitmek isteyen bir ekip kurmak isteyen Galatasaray, son dakika transferde sürprizler var. Tamamen oyuncuya bırakılan Paredes transferi neredeyse durduran Galatasaray, yıldız isimle anlaştı. Ancak gizli bir 6 numara için o isimde bekletilmeye alındı.

Son dakika Fred evet dedi!

fred-2

Son dakika Fred Galatasaray'a evet dedi. Galatasaray Manchester United ile pazarlık masasına oturdu. Fulham ve Suudi Arabistan liginde de teklifler gelen Fred için Manchester United kesin olarak yol ayrımını öngördü. Manchester United yetkilileri Galatasaray, Fulham ve Suudi Arabistan takımından gelen teklifleri değerlendirecek. Ancak oyuncu Fred, Galatasaraya gitmeye daha sıcak bakıyor.

Ancak Galatasaray'ın gizli 8 numarası Fred değil. Galatasaray Fred'den önce yine Premier Lig'den o ismi almak için kolları sıvadı. Galatasaray'ın masasında yeni isim, Fred'den bile öncelik verdiği isim belli oldu.

Okan Buruk öncelik Ndombele dedi!

ndb

Galatasaray'da Okan Buruk istediği orta saha Ndombele'den başkası değil. Galatasaray ikinci teklifi sunduğu 26 yaşındaki Fransız orta saha için Tottenham kulübüyle sıkı bir pazarlığa girdi. Ancak Galatasaray'ın bu transfer için elini kuvvetlendiren Sacha Boey ve Nellson istediği var.

Tottenham kulübü Ndombele'ye karşılık Galatasaray kulübünden Boey ve Nellson'u istiyor. Galatasaray bu transferlerde sağlayacağı kolaylık Ndombele transferine bağladı. Ücret olarak çok yüksek olan Ndombele transferi için Galatasaray Boey ve Nellson içeren teklifi sunabilir.

Ancak Ndombele'yi ikna etmek Fred'i ikna etmek kadar kolay değil. Galatasaray bu transferde nasıl bir yol izleyecek bekleyip göreceğiz.

Ancak Nbombele transferinde olumsuzluk olması durumunda Fred Galatasaray'a evet diyecek.