Zaha, Tete, Hakim Ziyech gibi yıldızlarla kurulu transferleri kadrosuna katan ve şampiyon kadrosunu da koruyan Galatasaray'da transfer bitmeyecek. Galatasaray Şampiyonlar Liginde ses getirecek kadro çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle bugün oynanacak Molde Galatasaray maçı bir maçtan daha fazlası. Galatasaray Şampiyonlar ligine kalırsa ligin de kaderini değiştirecek transferler yapacak.

Galatasaray transferde yeniden!

Özellikle Erden Timur'un 40 gündür bizi bekleyen isimlerde var açıklaması sonrası transferi şampiyonlar liginde gruplara kalmasıyla net bir şekilde yapmıştı. Galatasaray son dakika transfer haberlerinde bugün maç sonucuna göre yıldızlar açıklanacak. Galatasaray'da gelecek 2 isim şimdiden belli oldu!

40 gündür bekleyen Ndombele ancak olmayacak!

Galatasaray son dakika transfer haberi kaynaklarından gelen bilgilere göre, Galatasaray'ı 40 gündür bekleyen transferin Tottenham'ın yıldız ismi Ndombele olduğu öğrenildi. ancak Galatasaray Ndombele'yi transfer etmeyecek. Galatasaray 8 numara için bambaşka isim açıklayacak!

Ramos Galatasaray'a anlaştı! Ş. Ligi bekleniyor!

Transferde ilk olarak Galatasaray Sergio Ramos ile her konuda anlaştı. Ancak hem Galatasaray hem Ramos bu transfer için Şampiyonlar Ligini bekliyor. Galatasaray gruplara kalırsa Ramos daha hızlı gelecek. Ancak gruplara kalmazsa Nelsson satılsa bile Galatasaray Ramos'a teklifini sunacak. Tarih olarakta 1-2 eylül arasına gelmesiyle Avrupa'da transfer kapanacak. Ancak şampiyonlar ligine son futbolcu belirtme tarihi de 1-2 eylül olduğu için Sergio Ramos Şampiyonlar ligine giden bir takıma gidemezse rota yeniden Galatasaray olacak. Ancak Galatasaray ve Ramos şu an için her konuda anlaştı ve başka bir takım ile görüşme yapmıyor.

Galatasaray gizli hedefi Verratti!

Son dakika Galatarasay transferde hedefi resmen Veratti'ye çevirdi. PSG'de kadro dışı kalan ve İcardi transferiyle iyiden iyiye arayı iyi tutan Galatasaray yönetimi ve PSG, Veratti ile anlaşılması durumunda gerekeni yapacağını kulübe iletti. 

Galatasaray Verratti ile ilk görüşmede arada yer alan 2 milyon euro fark bitmesiyle transferin tamamlanması bekleniyor.