Galatasaray transferde adete imkansızları zorluyor. Şampiyonlar Liginde mücadele edecek ve ligi idare edebilecek bir kadroyla sahaya çıkmaya hazırlanan Galatasaray, bu sefer yine bir başka dünya starına gitti. Her transfere imkansız gözüyle bakılsa da Galatasaray yapacağı transferlerle şaşırtacak.

İcardi imzaladı, sadece eşinin sağlık durumu kaldı!

mauro-1

Galatasaray angelino transferi sonrası ikinci imzası İcardi ile gelmişti. Geçtiğimiz hafta İstanbul'da olması beklenen yıldız ismin beklenmeyen eşinin sağlık problemleri nedeniyle gelişi pazartesi gününe kalmıştı. Mauro İcardi artık Galatasaray'ın oyuncusu ve oyuncunun sadece eşinin sağlık durumuyla ilgili problem çözülür çözülmez İstanbul'da olacak.

Bakambu bugün İstanbul'da

bakam

Galatasaray'ın 3. imzası ise Bakambu oldu. Galatasaray bir dönem ülkemizde Bursaspor'da harikalar yaratan Cedric Bakambu renklerine bağladı. Oyuncunun dün uçak arızası nedeniyle gelişi bugüne ertelendi. Bakambu bugün imza için İstanbul'da olacak.

Paredes beklemede!

pare-1

Galatasaray'ın teklifine henüz yanıt vermeyen Paredes ise artık beklemeye alındı. Oyuncu için her yolu deneyen Galatasaray kulübü artık oyuncunun kararının kendisi vermesini istiyor. Paredes'in akıbeti ne olacak bilinmese de ısrar artık sürmeyecek.

Galatasaray'da Fred gündemi başladı ancak asıl bomba o değil!

fred

Listemizde ancak görüşme yapmıyoruz diyen Erden Timur, bugün itibariyle Fred temaslarını hızlandıracak. Galatasaray orta sahaya Paredes yada Fred'den birini net olarak kadroya katacak. Fred'in Paredes'den daha istekli olduğu ve gelmek istediği biliniyor.

Galatasaray'ın son bombası ise Antoine Griezmann!

grz

Atletico Madrid ve Barcelona karıyerleri sonrası yeniden yuvaya dönen Antoine Griezmann için Galatasaray devreye girdi. Arda turan'ın da transferinin içinde olduğu Antoine Griezmann için Atletico Madrid kulübüne resmi teklif yapıldı. Kulübünden ayrılımak isteyen Fransız yıldız için kapıyı ilk olarak Galatasaray çaldı. Galatasaray ve Atletico Madrid görüşmesi resmen başladı.

Hem Fransa milli takımı hem Atletico Madrid'in değişmez yıldızı olan 32 yaşındaki yıldız forvet ve kanat oyuncusu, karıyerini başka bir takımda sürdürmeyi düşünüyor. Kulübünde mutsuz olan Antoine Griezmann için Galatasaray resmen devreye girdi. Antoine Griezmann ve Galatasaray kulübü Atletico Madrid ile pürüzleri gidermesi ardından imza için anlaşacak. Galatasaray'ın çok gizli transfer haberi yine sporundibi.com ilk olarak verdi.