Galatasaray transferin en hızlı takımları arasında yer alıyor. Ancak Galatasaray'da son dakika transfer gelişmeleri bitmek bilmiyor. Sabah saatlerinde Galatasaray için takımdan ayrılacak iki isim için kötü haber geldi. Premier Lig'e Galatasaraylı yıldızlar damga vuracak.

Galatasaray'da yüksek bonservisle ayrılıklar yaşanacak!

Galatasaray'ın en efsane isimleri arasında yer alan bu sezonun en iyi isimleri için Premier Lig'e teklif yağıyor. Galatasaray başkan vekili Erden Timur, Galatasaray'ın yıldız isimlerini elinde tutmak için var gücüyle çalışıyor. Sarı kırmızılı ekip transferde sürpriz yaparak yıldız isimleri yüksek bonservis bedeliyle satacak. Ancak Erden Timur satılan yıldızlar yerini de dolduracak. İşte Galatasaray'da son dakika transfer gelişmeleri!

Erden Timur Premier Lig'e oyuncu satıyor!

Galatasaray'da gündem transfer. Erden Timur Galatasaray'a yıldız isimler kazandırmak için Premier Lig'e gitti. Premier Lig'de David Datro Fofana, Christian Pulisic, Nuno Tavares ve Rashica transferleri görüşmek için giden Timur, sabah saatleri itibariyle oyuncu satmakla da ilgileniyor. Gündemde yer alan David Datro Fofana, Christian Pulisic, Nuno Tavares ve Rashica gibi 4 oyuncudan en az ikisi sarı kırmızılı formayı giydirmek için yer alan Erden Timur Premier Lig'den gelen serveti geri çevirmedi.

İlk teklif Tottenham'dan!

nels-1

Galatasaray sabah saatlerinde Tottenham ile masaya oturdu. Yeni bir yapılanmaya giren Tottenham Sacha Boey ve Victor Nelsson ikilisine teklif yaptı. Sacha Boey ve Nellson için 35 milyon Euro ve 2 yada 3 oyuncu bizden alın teklifi karşısında Erden Timur bekliyor. Tottenham hem Sache boey hem Nellson için ısrarlı teklifi Galatasaray'ın iştahını kabartıyor. Ancak Tottenham Sacha Boey alamazsa Nellson'u biz hariç kimseye vermeyin diyor.

Sacha Boey için 3 Premier Lig ekibi kapışacak!

Galatasaray'da sezonun en iyi sağ beki olarak gösterilen Sacha Boey için Premier Lig'den servet yağıyor. Tottenham görüşmesi sonrası Sacha Boey için, Arsenal kulübü ve Brighton kulübü ile Erden Timur görüşecek. Sacha Boey gönlündeki takım ise Arsenal olduğu biliniyor. Sacha Boey Arsenal olmayacaksa Galatasaray'da devam edebilirim diye Erden Timur'a özel olarak görüştüğü öğrenildi.

Galatasaray servet kazanacak!

sach

Galatasaray Sacha Boey ve Nellson transferlerinden servet kazanacak. Galatasaray Sacha Boey ve Victor Nellson transferlerinden kasaya en az 40 milyon Euro ile 50 milyon Euro arasında bir kazanç sağlamak istiyor. Gelecek parayla ise sağ bek stoperin yeri dolup İcardi ve orta saha transferleri yapılacak.