Transfer döneminin en hareketli kulübü olan Galatasaray, bombaları peş peşe patlatıyor. Galatasaray'da başkan Dursun Özbek ve Erden Timur'un sır gibi sakladığı 10 numaralı yıldız ortaya çıktı. Transferin en hareketli kulübü olan Galatasaray, Arjantinli yıldıza imza attırmaya çok yakın. İşte Galatasaray'ın yeni transferi.

Paredes ve İcardi devrede!

Adeta dünya yıldızlarıyla kurulu bir takım yapmaya hazırlanan Galatasaray, Mauro İcardi transferini ve Paredes transferlerini hem ailevi hem sağlık problemleri nedeniyle açıklamadı. Özellikle İcardi eşi Wanda Nara sağlık problemleri pazartesi günü İcardi transferini açıklamak zorunda bırakacaktı. Paredes için ise daha büyük bir orta saha olacaksa örneğin Fred gibi o gelecek, yoksa Paredesle sözleşme imzalanacaktı. Şimdi ise Paredes ve Mauro İcardi özel olarak ilgilendiği bir transferi daha Galatasaray'a kazandırdı.

Beşiktaş'a bir çalım daha!

Sabah saatlerinde Halil Dervişoğlu çalımı atan Galatasaray, bu sefer de Beşiktaş'a daha büyük bir çalım atıyor. Daha önce Beşiktaş'ın transfer listesinde yer alan Arjantinli 10 numara için Galatasaray devreye girdi ve transferde mesafe katetti!

Son Dakika gizli plan Manuel Lanzini

lanzini-1

Premier Lig'de oynadığı futbolla göz dolduran, West Ham kulübü ile sözleşmesi sona eren ve serbest kalan 30 yaşındaki 10 numara Lanzini için Galatasaray devreye girdi. West Ham sözleşme yenilemediği için serbest kalan yıldızı, profesyonel karıyerinde 378 maça çıkmış, 57 gol atarken, 57 asist yaparak 114 gole direkt katkı yaparak büyülemşti.

Adı Beşiktaş'la da anılan ancak siyah beyazlı kulüpte oynamak istemediğini dile getiren Manuel Lanzini için Galatasaray devreye girdi. Galatasaray'ın transfer elini önce Mauro İcardi hemen Ardından Paredes güçlendirdi. Hem İcardi hem Paredes yıldız isim için karıyerinde unutamayacağın bir 4 yıl izlersin. Galatasaray taraftarı seni bağrına basar diyerek yıldız ismin aklını çeldi.

Manuel Lanzini Torreira'yı takibe aldı!

torre-1

Manuel Lanzini az önce Torreira’yı instagram’dan takibe aldı. Hemen ardından ise Mauro İcardi'yi takip etti.

icar-2

Galatasaray, Manuel Lanzini için oyuncuyla her konuda anlaştı. İmza parasında ufak pürüzlerin giderilmesi ardından Galatasaray ve Lanzini arasında anlaşmanın duyurulması bekleniyor.