Şampionlar Ligi'nin yanı sıra Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda da başarılı birs sezon geçirmeyi hedefleyen Galatasaray, Angelino sonrasındaki yeni bombasını patlatmak üzere. Sarı kırmızılılar yıldız ismi İstanbul'a getiriyor. KAP açıklaması da kısa süre içerisinde yapılacak.

icardiden-galatasaraya-kotu-haber-bcgrJ7qM

Icardi bitiyor

Geçen sezonu kiralık geçiren isimlerden biri olan Mauro Icardi'de artık saatler sayılıyor. Arjantinli yıldızla anlaşma sağlayan Cimbom, eşi Wanda Nara'nın tedavi sürecinin iyi bir duruma gelmesinin ardından imzaları atarak süreci nihayete vardırmak amacında. Dün de video yayınlayan güzel yıldız, eşinin Galatasaray tişörtü giydiği anları paylaştı. Bu görüntüler transferin bittiği yönünde yorumlandı.

kerem-demirbay

Kerem'de sona doğru

Orta saha rotasyonunu güçlendirmek isteyen Cimbom'un gündemine gelen isimlerden biri de Kerem Demirbay'dı. Gurbetçi futbolcunun kontratının son senesine girmesi nedeniyle Leverkusen ile görüşmelere başlayan yönetim, bonservis konusunda anlaşma sağlamak üzere. 30 yaşındaki yıldızla da el sıkışma noktasına geldi. Kerem'in de kısa sürede bitirilmesi bekleniyor.

bakambu

Bakambu geliyor

Mauro Icardi ile henüz anlaşma sağlayamayan Galatasaray'da Arjantinli yıldızla rekabete girmek ve onun yedeği olarak bekleyecek bir isim arayışı vardı. Okan Buruk'un raporu doğrultusunda harekete geçen sarı kırmızılı kurmaylar, Bakambu'yu listesine almıştı. Kongolu yıldızın kulübü Al-Nasr ile yapılan görüşmelerin ardından kontratı feshedildi. Bakambu bugün İstanbul'a gelecek ve KAP'a bildirilecek.