Süper Lig'in son şampiyonu Galatasray'da hazırlıklar Şampiyonlar Ligi için yapılıyor. Gomis'in ayrıldığı, Icardi'nin gidişinin an meselesi olduğu Aslan'da gözler özellikle Arjantinli yıldızın vereceği karara çevrildi. Arap takımlarının yanı sıra Roma ve Atletico Madrid'in de istediği tangocu için kesenin ağzı açıldı. Dev kulüpleri ve sermayeleri geride bırakmak isteyen sarı krımızılılar için en önemli koz ise taraftarlar. Gol kralı unvanı kazanmasının yanı sıra burada çok sevilen Icardi'nin menajeri ile birlikte oturup düşüncelerini nihayete erdirmesi ve gideceği yeri belirlemesi gerekiyor.


sacha_boey_a9271_v

Juve talip

Her geçen gün talibi artan Sacha Boey için şimdi de İtalyan devi devreye girdi. Başkent Torino temsilcisi Juventus, Kulukevski'nin satışı sonrasında gözünü Fransa U21 Milli Takımı'nda bulunan ancak sakatlanan Boey'e çevridi. Geride kalan sezonda yakaladığı istatistikle birçok takımın peşinden koştuğu genç oyuncu da kariyerini farklı bir ülkede sürdürmek amacında.

cicaldau_icin_arabistan-dan_a28f3_800

Cicaldau sürprizi

Ödenen yüksek bonservis nedeniyle Burak Elmas yönetiminin en çok tepki gösterilen konularından biri olan Cicaldau, geçtiğimiz sezon başında Suudi Arabistan'ın Kalba takımına kiralanmıştı. Buradaki istatistikleri ile takımda kalması beklenen Rumen futbolcunun geri döneceği öğrenildi. Fakat orta saha oyuncusunun Okan Buruk'un planları dahilinde yer almadığı ifade edilerek yeniden kiralayacağı belirtildi. Cimbom'un bu insiyatifini kullanacak olması nedeniyle Cicaldau'ya eski takımı Universitatea Craiova talip oldu. Deneyimli futbolcunun ise şimdilik eski takımını beklemeye aldığı, Galatasaray'da şansını denemek istediği, olmazsa yurtdışından farklı teklifleri değerlendireceği öne sürüldü.