banner197

Türk futbol tarihinin duayen isminden kötü haber

Türk futbol tarihinin efsane simalarından, Ankara temsilcisi olan Gençlerbirliği takımı Başkanı değerli isim İlhan Cavcav bugün hakkın rahmetine kavuştu.

Türk futbol tarihinin duayen isminden kötü haber

Türk futbol tarihinin duayen ismi Gençlerbirliği Klübü Başkanı değerli isim İlhan Cavcav bugün hakkın rahmetine kavuştu.

2 gün önce evinde düşüp kolunu ve başını çarpması sonucu ağır yaralanan Türk futbolunun önde gelen duayen isimlerinden olan Gençlerbirliği Klübü Başkanı İlhan Cavcav, tüm uğraş ve müdahalelere rahmen bugün 81 yaşında hakkın rahmetine kavuştu. Türk futboluna sayısız futbolcu kazandırmış Gençlerbirliği takımının 30 küsür yıldır klüp başkanlığı görevinde bulunan saygı değer iism İlhan Cavcav,'ın vefatı Türk spor ailesini ve sevenlerini yasa boğdu. Türkiye, gözlerin alıştığı onlarla büyüdüğü isimlerden birini daha bugün kaybetti. 

Başta kederli ailesi olmak üzere Türk sporunun başı sağolsun. Sporundibi ailesi olarak büyük futbol adamı İlhan Cavcav'ın sevenlerine sabır ve dirayet, merhum başkana Allah'tan rahmet diliyoruz. Mekanı cennet olsun.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2017, 13:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER