Giresunspor, 3. Lig ekipleri ile hazırlık maçları yapacak ve gelirleri depremzedelere bağışlanacak.

Süper Lig takımlarından Giresunspor'dan yapılan açıklamada, 3. Lig takımları Orduspor 1967 ve Amber Çay Eynesil Belediyespor ile hazırlık karşılaşmaları oynanacağımo ve bu mücadeleerin gelirlerinin depremzedelere bağış yapılacağı belirtildi.

İŞTE O AÇIKLAMA:

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilimizi etkileyen yıkıcı deprem sonrası birçok vatandaşımızı kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Ülke olarak hepimizi yasa boğan bu yıkıcı depremin yaralarını birlikte saracağımıza olan inancımız tamdır.

Konyaspor maçının ardından Hakan Keleş'ten açıklamalar! Konyaspor maçının ardından Hakan Keleş'ten açıklamalar!

Bu vesileyle Bitexen Giresunspor Kulübü olarak, depremzedeler ve deprem felaketinde hayatını kaybeden Giresunspor altyapısından yetişen Saruhan Bolat ile depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımızın anısına Orduspor 1967 ve Amber Çay Eynesil Belediyespor ile kulübümüz arasında dostluk maçı oynanmasını planlamaktayız. Bu maçlardan elde edilen gelirler ise deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza bağışlanacaktır. Karşılaşmaların oynanacağı tarihler Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklanacak olan maç takvimlerinin ardından belirlenecektir."