Orta sahayı güçlendirme çalışmalarına devam eden Galatasaray'da yeni sezon için önemli bir ismin transferi gerçekleştirilmek isteniyor. Sarı kırmızılılar birçok isimle görüşmesine rağmen sonuç alamadığı yıldız oyuncuların ardından Glen Kamara'yı gözüne kestirdi. Daily Mail, Galatasaray'ın Glen Kamara için Rangers'a 7 milyon Pound'luk bir teklifte bulunduğunu belirtti. Okan Buruk yönetimindeki Galatasaray'ın ön libero transferi konusunda Glen Kamara'yı öncelik haline getirdiği aktarılmakta. 

glen-kamara-rangers


Top Rangers'ta

Galatasaray'ın teklifinin transferi mümkün kılacak düzeyde olduğu belirtilse de Rangers'ın bu konuda temkinli davrandığı ifade ediliyor. Çünkü Joe Aribo'nun Southampton'a gidişi sonrası Rangers, orta sahadan bir ismi daha kaybetmeye sıcak bakmıyor. Nitekim takımın en değerli isimlerinden olan Kamara ile geçtiğimiz Eylül ayında 2025 yılına kadar geçerli bir sözleşme imzalanmıştı. 

Rangers orta sahasının en değerli isimlerinden olan Glen Kamara, aynı zamanda Finlandiya Millî Takımı için de son derece önemli bir rolde yer alıyor.