Acun Ilıcalı'dan gündem yaratacak açıklama!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Spor Toto Süper Lig ekibi Fenerbahçe'nin başkanı olmak gibi bir hayali olup olmadığına yanıt verdi.

Acun Ilıcalı'dan gündem yaratacak açıklama!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Süper Lig ekibi Fenerbahçe'nin başkanlığı ile ilgili soruya yanıt verdi ve Sarı Lacivertli  taraftarları heyecanlandırdı.

Gazeteci Mehmet Gezegen'in Instagram canlı yayın programına konuk olan Ilıcalı, "Fenerbahçe'de başkanlık hayalin var mı?" sorusu üzerine şu ifadeleri kullandı; "Başkanlık hayalim yok ama ben her zaman Fenerbahçe'ye hizmet etmek için hazırım. Çünkü Fenerbahçe benim çocukluk aşkım."

ÇOCUKLUK AŞKIM

Ünlü Televizyoncu Acun Ilıcalı; "Hayatımda böyle önemli mutlulukları düşündüğüm zaman, bunların içinde bariz derecede Fenerbahçe ağırlığı var. Başarılarda çok mutlu oldum. Türk halkı benimle nasıl bütünleştiyse, ben de Fenerbahçe ile bütünleştim. Üzerimde etkisi var ciddi şekilde. Çok özel benim için. Fenerbahçe ile ilgili her şeyde buradayım. Tabii altını çizmek istiyorum. Futbolu bizi birleştiren unsur olarak görüyorum." şeklinde konuştu.

Kaynak: Mynet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER