Alex'ten kendini eleştiren taraftara cevap!

Alex de Souza, sosyal medyada kariyeriyle alakalı eleştiride bulunup, “Yüksek seviyede oynamadı” diyen bir taraftara kanıtlarıyla cevap verdi, Fenerbahçe, Palmeiras ve Cruzeiro’daki başarılarını gösterdi.

Alex'ten kendini eleştiren taraftara cevap!

Fenerbahçe tarihinde efsaneler arasında yer alan Alex de Souza, kariyeriyle alakalı ilginç bir çıkışta bulundu. Sosyal medya üzerinde bir futbolseverle iletişime geçen Alex, eleştirilere cevap verdi.

Brezilya’da yapılan bir habere göre , Alex’in Brezilyalı Ronaldo, Ronaldinho ve Iniesta gibi isimlerle karşılaştırılması üzerine, bir taraftardan gelen, ‘Alex hiç yüksek seviyede oynamadı, doğru değil’ yorumu dikkat çekti.

 

Alex de Souza da hemen devreye girip, neler yaptığını tek tek anlattı. 2007-08 sezonunda Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi’nde oynadığını hatırlatan Alex de Souza “Sana anlatayım: Şampiyonlar Ligi 2007-08 sezonunda en iyiler arasındaydım. İki kez Güney Amerika’nın en iyi 11’inde yer aldım. Ayrıca Libertadores Kupası’nda başardıklarıma bakabilirsin. 2003’te Brezilya’da en iyi oyuncu seçildim” dedi.

Kaynak:Milliyet 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER