Aziz Yıldırım'ın Düzce'de adının verildiği caddeye tabela asıldı!

Düzce Belediyesi tarafından, Fenerbahçe Kulübü'nde 20 yıl başkanlık görevini üstlenmiş olan Aziz Yıldırım'ın kentte isminin verildiği caddeye tabelası asıldı.

Aziz Yıldırım'ın Düzce'de adının verildiği caddeye tabela asıldı!

Düzce Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Aziz Yıldırım'ın isminin Şıralık Spor Kompleksi'nin olduğu caddeye verilmesi ile ilgili belediye meclisinden çıkan kararın ardından caddeye tabela yerleştirildiği belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce'ye çok önemli katkıları olan eski Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın adının yaşatılmasının değerli olduğunu şu ifadelerle belirtti;

"Sayın Aziz Yıldırım sadece Türk Futbolu için değil amatör spor kulüplerine verdiği destek ile de Türkiye'nin önemli spor adamlarından biridir. Onun ismini Düzce'mizde Şıralık'ta spor kompleksimizin de olduğu bir caddeye vererek yaşatmak bizler için bir şereftir. Düzce'mize hayırlı olsun."

Yıldırım'ın isminin ve fotoğrafının bulunduğu tabela, Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri tarafından hazırlanarak cadde üzerine yerleştirildi. 

Kaynak: Ntv Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER