banner229

Barcelona eski başkanı Laporta: Messi'ye yalan söylediler

Barcelona'da yeniden başkanlığa aday olan Joan Laporta, mevcut yönetimin Lionel Messi'ye verdiği sözleri tutmadığını söyledi.

Barcelona eski başkanı Laporta: Messi'ye yalan söylediler

Seçime gitmeye hazırlanan Barcelona'da eski başkanlardan ve mevcut seçimin adaylarından Joan Laporta, yönetimin Lionel Messi'ye defalarca yalan söylediğini iddia etti.

ESPN'e açıklamalarda bulunan Laporta, "Messi'nin takımda kalmak istediğine eminim. Ancak kulüple arasındaki güven ilişkisi bozulmuş durumda. Ona defalarca yalan söylediler. Bence yeni başkan bu güveni tesis edebilirse onu takımda tutabilir" ifadelerini kullandı.

Arjantinli yıldızın başarısızlığa tahammülünün kalmadığını da belirten Laporta, "Hala başarılı olmak ve kupalar kazanmak istiyor. Takımın önceliği onu takımda tutmak ve finansal durumu toparlamak olmalı. Başarıya ulaşacak bir kadro kurulması gerekiyor. Başkan seçilirsem bu konulara eğileceğim. En büyük avantajım da Messi'nin bana duyduğu güven" şeklinde kendini ifade etti

Geçen transfer sezonunda takımdan ayrılmayı düşünen Messi transfer sezonun bitmesine ramak kala takımda kalmayı kabul etmiş ikna edilmişti.

Kaynak:Goal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER