Beckham'dan Alkışlanacak Hareket

Yetenekleri ve medyatik hayatı dışında yardımsever kişiliği ile de her zaman dikkatleri çekmeyi başaran David Beckham, bu defa Londra’da yaptığı hareketle gönülleri fethetti.

Beckham'dan Alkışlanacak Hareket
Londra’da gerçekleşen olayda, sağlık görevlisi olarak görev alan Catherine Maynard bir yaşlı adamın yere düştüğünü gördü ve yardımına koştu. Maynard, soğukta ambulans beklerken David Beckham’ın kendilerini görüp selam verdiğini ve arabasına atlayıp sıcak çay ve kahve alıp döndüğünü söyledi.

Maynard, yaşlı adam ve kendisinin Beckham’ın bu ince hareketinden dolayı çok mutlu olduklarını ve bu hareketin gururlarını okşadığını belirtti.

“Sanırım o adam Beckham’dı”

Maynard, olay anında yaşlı hastasını sıcak tutmak için çabaladığını ve ambulans beklediklerini söyledi. Maynard, Beckham’ın bu nazik hareketinin nasıl gerçekleştiğini “Bir anda yukarı baktım ve Beckham’a benzeyen birinin yanımızdan geçtiğini gördüm. Bize ‘merhaba’ dedi ve arabasına bindi. Daha sonra tedavi etmekte olduğum adama dönüp ‘Sanırım o David Beckham’dı’ dedim. On dakika sonra Beckham geri geldi, ellerinde bana getirdiği kahve ve adama getirdiği çay vardı” sözleriyle anlattı. 
Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2016, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER