Beşiktaş'a Jed Wallace yanıtı!

Milwall'dan Beşiktaş'a jed Wallace cevabı..

Beşiktaş'a Jed Wallace yanıtı!

FOTOMAÇ'ın derlediği haberde; Yeni sezonda 3-4-3 sisteminde oyanayacak olan Beşiktaş'ta teknik direktör Valerien Ismael, oyun sitesitemine  uyacak futbolcuların transferlerini talep ediyor.

Buna göre transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş, İngiltere Championship ekibi Millwaal'daki kontratı sezon sonunda sona erecek olan Jed Wallace'ı radarına aldı.

On numara ve sol kanat bölgesinde oynayan Jed Wallace'nin çok yönlü özellikleri transferde Beşiktaş'ın isteiğini arttırıyor.

İngiliz oyuncunun bonservisi elinde olan Millwaal'da teknik adam Gary Rowett'tan Beşiktaş'a iddialarına yanıt verdi.

South London Press'e verdiği röportajda şu açıklamalarda bulundu:

 "Jed Wallace son üç yılda bizim için diğer oyuncular kadar iyi bir oyuncu olduğunu sergilediği parlak performansla gösterdi." 

"Şahsen ben bir yönetici olarak onu takımda tutmayı çok isterim. Jed'in de bizim bu isteğimizden haberdar olduğunu düşünüyorum."

"Geleceğiyle ilgili kararı sezon sonunda vermek isteyeceğinin farkındayız. Yurtdışındaki farklı kulüplerden birçok spekülasyon olması normal."

"Bazılarının doğruluk payı olabilir, bazıları muhtemelen doğru değil. Bu spekülasyonlarla ilgilenmiyoruz."

"Jed kulübü seviyor ve kulüp ve taraftarlarımız için ne kadar önemli olduğunu biliyor. Ancak aynı zamanda ailesi olan profesyonel bir futbolcu ve sezon sonunda kendisi için doğru olan kararı vereceğinden oldukça eminim. Onu umutsuzca tutmak istiyoruz. Bunu yapmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER