banner229

Bugün Kadıköy'de Çok Değerli Misafirler Vardı..

İzmir'de yaşanan depremin ardından gösterdikleri mücadeleyle tüm Türkiye'nin alkışını alan arama kurtarma ekipleri, Türkiye - Rusya maçı için Ülker Stadı'nda misafir edildi.

Bugün Kadıköy'de Çok Değerli Misafirler Vardı..

Fenerbahçe'den yapılan açıklama şöyle;

"Kısa bir süre önce yaşanan ve tüm Türkiye’yi hüzne boğan İzmir depreminde kahramanca mücadele eden AFAD (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı), AKUT Arama Kurtarma Derneği ve BAK-Kadıköy (Kadıköy Belediyesi Arama Kurtarma Ekipleri), Kulübümüzün ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun ortak organizasyonuyla, A Milli Takımımızın, UEFA Uluslar Ligi’nde Rusya ile oynadığı maçı stadımızda izledi.

Geçtiğimiz günlerde Ege Denizi’nde meydana gelen ve İzmir'de can kayıplarına neden olan depremde vatandaşlarımızın yardımına koşan, Türkiye’nin umudu olan AFAD, AKUT ve BAK-Kadıköy, A Milli Takımımızın UEFA Uluslar Ligi'nde bu akşam Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde Rusya ile oynadığı karşılaşmaya konuk oldu.

Yaşanan deprem felaketi sonrasında olağanüstü bir gayret göstererek ortaya koydukları kahramanca mücadeleyle İzmir’de umudumuz olan arama kurtarma ekiplerimize bir kez daha sonsuz minnetlerimizi sunuyoruz."

Kaynak: Beinsports

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2020, 22:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER