Bülent Korkmaz işin aslını anlattı

Galatasaray'ın ve milli takımın efsane kaptanı Bülent Korkmaz, bazı yayın organlarında çıkan "Suriyeli çocuğa çarptı" haberlerini sert bir dille yalanladı.

Bülent Korkmaz işin aslını anlattı
Galatasaray’ın efsane kaptanı ve teknik direktör Bülent Korkmaz, sahil yolunda kaza yaptığına dair habere sert cevap verdi!

Sabah gazetesinin haberine göre; Korkmaz, sahil yolunda 5 yaşındaki Suriyeli çocuğa çarpmış ve ardından büyük panik yaşayıp çocukla birlikte hastaneye gitmişti.

Bu üzücü olayın aslının böyle olmadığı ortaya çıktı! Bülent Korkmaz, İHA’ya yaptığı açıklamada haberi yapanlara büyük tepki gösterdi.
Eski milli oyuncu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, olayın tamamen yalan olduğunu söyledi. 

Florya’daki evine giderken, bir alışveriş merkezinin önündeki kazayı görüp, yardım etmek için aracından indiğini belirterek, “Evime giderken yolda kazayı gördüm. Yardım etmek için aracımdan inip olay yerine gittim. İnsanlık görevimi yerine getirirken böyle çirkin bir iftirayla karşı karşıya kalmak beni derinden üzdü. Haber yapan arkadaşlar böyle konularda daha dikkatli davranmaları gerekiyor. Umarım haber yapan arkadaşlar hatalarını düzeltirler. Hangi çağdayız? Bir telefon açıp, işin doğrusunu benden de öğrenebilirlerdi. Ama başka tarafına kaçıp gerçekle alakası olmayan haber yapmışlar” diyerek tepkisini dile getirdi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER