Cevap gecikmedi

Beşiktaş'ın Lyon'a elenmesine imada bulunarak #Tarihbirkereyazıldı hashtagiyle 2000 yılında kazanılan Uefa kupasının görselini paylaşan Galatasaray'a Beşiktaş'tan cevap gecikmedi.

Cevap gecikmedi
Türkiye'yi UEFA Avrupa Ligi'nde temsil eden Beşiktaş, Lyon'a elenerek Avrupa defterini dramatik bir şekilde kapattı. Eski adıyla UEFA Kupası'nı 2000 senesinde müzesine götüren Galatasaray, bu sabah resmi twitter adresinden kupa görselini paylaşarak ezeli rakibine göndermede bulundu. Paylaşım sonrasında Beşiktaşlı taraftarlardan Galatasaray'a ciddi bir tepki gösterildi. Öte yandan Beşiktaş'tan da Galatasaray'a yanıt gecikmedi.
Galatasaray`ın paylaşımı Beşiktaşlıları çıldırttı!Beşiktaş'ın Lyon'a elenmesinin ardından Galatasaray, taraftarlarına bu mesajla 'Günaydın' dedi!İlgili Haberi Oku
Beşiktaş'ın resmi twitter hesabından ise Spor Toto Süper Lig'de ilk 4 takımın bulunduğu görsel paylaşıldı ve sarı-kırmızılıların dördüncülüğüne imada bulunuldu. Siyah-beyazlılar sosyal medyadan paylaştığı puan durumu görsellerinde daima ilk 5 takımı listeliyordu!

İşte o fotoğraf ;

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER