banner197

Emre Belözoğlu ve Mehmet Topal'dan Dilay Kemer'e destek!

Uzun zamandır kanser ile mücadele eden Dilay Kemer'e bu zor zamanlarından Mehmet Topal ve Emre Belözoğlu'ndan destek hiç eksik olmadı.

Emre Belözoğlu ve Mehmet Topal'dan Dilay Kemer'e destek!

Geçtiğimiz yıllarda kansere yakalanan ve bu hastalıkla inanılmaz bir şekilde mücadele eden FB TV'nin en önemli değerlerinden ve spikerlerinden olan Dilay Kemer'e Türk futbolunun en önemli isimlerinden olan Emre Belözoğlu ve Mehmet Topal hep destek oldu.

Bu desteği Twitter hesabından açıklayan Dilay Kemer; Emre Belözoğlu ile ilgili bir tweeti alıntılayarak ''Çok severim bu süreçte desteği çoktur!'' dedi ve sonrasında attığı bir tweetle ''Keza Mehmet-Selda Topal çifti de başından beri yanımdaydı, bir kahramanım daha var ama ismini paylaşmamı istemedi...Hepsine minnettarım çok büyük sorumluluk aldılar''  açıklamasında bulundu.

Levent Ümit Erol da twitter hesabından Dilay Kemer'in tweetini alıntılayarak ''VEFA en güzel en degerli duygudur.... Dilay kardeşime de acil şifalar diliyorum... En kısa zamanda en sevdiği yerde olması dileklerimle'' açıklamasında bulundu. Dilay Kemer de bu tweete karşılık ''Çok teşekkürler'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2019, 21:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER