Eski Galatasaraylı hapisten çıktı...

Galatasaray'da bir dönem forma giyen Gabriel Tamas, İsrail'de alkollüyken araç kullandığı için gözaltına alınmış ve 7 gün hapis yatmıştı. 35 yaşındaki Rumen stoperin serbest bırakıldığı öğrenildi.

Eski Galatasaraylı hapisten çıktı...

Galatasaray'da 2003/04 sezonunun ilk devresinde forma giyen, ardından da Spartak Moskova'ya satılan Rumen stoper Gabriel Tamas, geçtiğimiz haftalarda özel hayatındaki skandallara bir yenisini daha eklemiş ve alkollüyken araç kullandığı gerekçesiyle hapis cezasına çarptırılmıştı.


Saatte 205 kilometre hız yaparken yakalanan 35 yaşındaki savunmacının cezası, demir parmaklıkların arkasında geçirdiği 7 günün ardından 30 gün ev hapsine dönüştürülmüştü. Romanya'da yayım yapan Gazeta Sporturilor'un haberine göre ise ev hapsinden kurtulan Tamas'a 2 ay kamu hizmeti cezası verilirken oyuncunun ehliyetine de 4 aylığına el konuldu. 

 
Gazete, işlediği suçu tekrarlaması hâlinde doğrudan hapse gireceği öğrenilen Tamas'ın serbest kalır kalmaz formasını giydiği Hapoel Hafia'nın taraftarlarınca coşkuyla karşılandığını yazdı.


Kaynak:Milliyet 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER