banner197

Fatih Akyel: ''Beşiktaş da Galatasaray da kazanmak için oynayacak!''

Eski milli futbolcu ve teknik direktör Fatih Akyel 95.8 Radyo Gol’de Levent Ümit Erol’un hazırlayıp Cem Yılmaz’ın sunduğu Doğru Tektir’e önemli açıklamalarda bulundu.

Fatih Akyel: ''Beşiktaş da Galatasaray da kazanmak için oynayacak!''

95.8 Radyo Gol’de yayın hayatına başlayan Doğru Tektir programı ikinci gününde birbirinden değerli konuklarla gündemi belirledi.

İlk olarak bugün oynanacak Beşiktaş-Galatasaray derbisi ile ilgili konuşan Fatih Akyel ‘’Beşiktaş-Galatasaray derbisinin gollü geçeceğini ve her iki takımın da sahaya kazanmak için çıkacaklarını düşünüyorum.’’ açıklamasında bulundu.

Fenerbahçe ve Trabzonspor’a da değinen Akyel ‘’Fenerbahçe'de bu sezon çok daha olumlu işler var. Oynanan oyun, kazanma arzusu... Bu seneki favorim bir adım önde gördüğüm Fenerbahçe! Trabzonspor da iyi oynuyor bu iki takımın ligi forse edeceğini düşünüyorum.’’ açıklamasında bulundu.

Son olarak antrenörlük kariyeri ile ilgili konuşan Fatih Akyel ‘’Ben aşağıdan yukarıya gelerek bir şeyler yapmak istiyorum. Tırnaklarımla kazıya kazıya, antrenörlükten bir şeyler öğrenerek bir yerlere gelmek istiyorum!’’ açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2019, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER