banner197

Fatih Terim'in Röportajından Çarpıcı Sözler!

Fatih Terim Fransız dergisine "Fatih Terim olarak mutluyum. Dünyanın bütün büyük liderlerine saygılıyım ama gördüğünüz gibi arkamda Atatürk’ün fotoğrafı var. Bu bana güç veriyor" açıklamalarında bulundu.

Fatih Terim'in Röportajından Çarpıcı Sözler!
Fatih Terim So Foot dergisine verdiği röportajda Avrupa şampiyonasında başarılı olacaklarını söyledi. So Foot dergisi Fatih Terim "Yaşayan Efsane" olarak tanımladı.
Evinde Napolyon büstü olup olmadığını soran muhabirlere bu söylentilerin gerçeği yansıtmadığı söylerken örnek aldığı kişini Atatürk olduğunu vurguladı.
Euro 2008 maçlarını anlatan Fatih Terim "O geri dönüş yaptığımız ve kazandığımız maçlar elbette stresliydi. Maçın başında bir gol atıp sonunda kaybetmek yerine maçın sonunda atıp kazanmak iyidir değil mi?" dedi ve bunun Türk futbolunun DNA'sında olduğunu ve Türklerin inanıp son dakikaya kadar savaştıklarını söyledi.
UEFA kupasını kaldırdığı günü anlatan Fatih Terim " “UEFA Kupası’nı kazandığımızda gözyaşlarımı zor tuttum. Fiorentina’da ilk kez taktiği tabelada anlattığımda oyuncular şaşkın şaşkın bana bakıyordu. Dünyanın en iyi defansının yapıldığı ligde hep hücumu düşündüm. Bu yüzden ne ben Fiorentina’yı unuturum ne de Floransa halkı beni" dedi. 
Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2016, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER