Fenerbahçeli eski futbolcu Ariel Ortega'nın son hali şaşırttı!

2002-2003 yılında Fenerbahçe'de oynayan ve 6-0'lık Galatasaray galibiyetinin de mimarı olan Arjantinli yıldız Futbolcu Ariel Ortega'nın son hali hayranlarını şok etti. Sarı lacivertliler Arjantin futbolunun en büyük yıldızlarından biri olarak kabul edilen Ariel Ortega'yı 6,5 milyon euro bonservis bedeli ödeyerek kadrosuna kattı. Ajartin Milli Takımı'nda da forma giyen yıldız futbolcunun İstanbul'a gelişi de olay olmuştu. Eşi ve çocuğuyla birlikte İstanbul'a gelen Ortega'yı Atatürk Havalima'nda binlerce Fenerbahçe taraftarı karşıladı.

Fenerbahçeli eski futbolcu Ariel Ortega'nın son hali şaşırttı!

Yıldız futbolcunun imza törenine Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım da katılmıştı. Arjantinli yıldız Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzalamış bu transfer dünya kamuoyunda büyük yankı uyandırmıştı. Hatta o dönem polis izdihamı engellemek için uzun süre uğraş vermişti. Ariel Ortega 1 yıl sonra ise sarı lacivertli kulüpten ayrılmıştı.


Ariel Ortega'nın 17 yıl sonraki hali ise ortaya çıktı.
Ortega sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaştı.Eski Fenerbahçeli, jubile maçında oğluyla çektirdiği fotoğrafı koluna dövme yaptırdı.
Ariel Ortega'nın bu paylaşımı takipçilerinden büyük beğeni aldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER