banner197

FETÖ'cü Enes Kanter tribünleri çileden çıkarttı!

NBA'de Portland Trail Blazers forması giyen FETÖ'cü Enes Kanter tribünlerin büyük tepkisini çekti. Enes Kanter'in kışkırtıcı hareketleri ABD'li taraftarları kızdırdı. Bazı taraftarlar 'Enes Kanter berbatsın. Türkiye'ye dön... Ama dönemezsin ki!' şeklinde tepki gösterdi.

FETÖ'cü Enes Kanter tribünleri çileden çıkarttı!

FETÖ'nün bir çok üyesi yurt dışında varlık içinde bir yaşam sürdürüyor. FETÖ'nün o çocuklarından biri de NBA'de forma giyen Enes Kanter. Performansından çok Türk düşmanlığı ile gündeme gelen Kanter, artık ABD'li basketbolseverleri bile çileden çıkarttı.


NBA Batı Konferansı yarı final serisi ikinci maçında Denver Nuggets ile karşılaşan Portland'da maç içerisindeki hareketleriyle rakip taraftarları kışkırtan FETÖ'cü Enes Kanter'e tribünlerden maç boyu tepki yağdı.

"TÜRKİYE'YE DÖNEMEZSİN Kİ..."

Saha içinde pek çok kez gösterdiği tahrik edici hareketler ile gündeme gelen Kanter, Denver Nuggets maçında da aynı şekilde gündeme geldi. Maç boyunca rakip takım oyuncularını kışkırtan hareketler sergileyen Kanter'e ABD'li basketbolseverler tepki gösterdi.


Bazı taraftarlar FETÖ'cüye Türkiye'de aranması ve kaçak bir yaşam sürdürmesine dikkat çekerek "Enes Kanter berbatsın. Türkiye'ye dön... Ama dönemezsin ki!" şeklinde tepki gösterdi.


Kaynak:Ensonhaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER