banner229

Fikret Orman'dan Ali Koç'a: Maçları Beraber İzleyelim !

Fikret Orman'dan Ali Koç'a: Maçları Beraber İzleyelim !

Siyah-Beyazlılar'ın başkanı Fikret Orman, önceki gün Aziz Yıldırım'ı mağlup ederek yeni Fenerbahçe Başkanı olan Ali Koç'u tebrik eden ilk isimler arasında yer aldı.
Babası Rahmi Koç'un Beşiktaş üyesi olması sebebiyle Ali Koç'la yakın bir dostluğu bulunan Orman'ın, çiçeği burnunda başkana özel olarak başarılar dilediği öğrenildi.

"HER TÜRLÜ OLUMSUZLUK ORTADAN KALDIRILMALI"

Fikret Orman'ın görüşmede, "Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin maçı hangi statta olursa olsun yan yana izleyelim" ifadelerini kullandığı bildirildi. Koç'un da bu öneriyi memnuniyetle karşılayıp, "Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında suni bir gerilim yaratılmaya çalışıldı. Her türlü olumsuzluk karşılıklı olarak ortadan kaldırılmalı" dediği belirtildi.

KARŞILIKLI İYİ DİLEKLERDE BULUNDULAR

Hem Beşiktaş hem de Kulüpler Birliği Başkanı olarak Türk futbolunun ileriye gitmesi için elinden geleni yaptığını ve yapmaya devam edeceğini söyleyen Fikret Orman, "Bu 2 görevimle de ülkemizin futboluna hizmet etmek için birlikte hareket etmeye hazırım. Artık gerginlik değil dostluk ön plana çıkacak" sözlerini kullandığı ifade edildi. Görüşmenin sonunda ikilinin yeni sezon için birbirlerine başarı dileklerinde bulunduğu belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 11:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER