"Hakem, 'Çıkmak istiyorum' demiş mi"

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu yine gündeme bomba gibi düşecek açıklamalar yaptı.

"Hakem, 'Çıkmak istiyorum' demiş mi"

Trabzonspor - Gaziantepspor maçı sonrası hakem Çağatay Şahan ve yardımcılarının sabah 04.00'e kadar hakem odasında 'kalmalarının' yankıları sürüyor. Maçtan sonra yaptığı açıklamalar ile bir anda gündemin baş köşesine oturan İbrahim Hacıosmanoğlu, yine çok tartışılacak yorumlarda bulundu.

A Haber kanalında telefonla açıklamalarda bulunan Hacıosmanoğlu, "Hakemleri sanki alıkoymuşuz gibi bir algı yaratılıyor" ifadesini kullandıktan sonra şu açıklamaları yaptı.

'HAKEM ODADAN ÇIKMAK İSTİYORUM DEMİŞ Mİ?'

Hacıosmanoğlu şöyle konuştu. "Hakem arkadaşa sorun. O gün 'Ben odadan çıkmak istiyorum' demiş mi! Benim söylediklerim ortada. Laflarımı çarpıtmak kimin işine yaramıyor anlamıyorum. Taraftarın tepkisine ise sonuna kadar hak veriyorum. Haklı mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz.


Trabzon şehrinin üzerine oyunlar oynanıyor. Bir şehirin kaderiyle oynamak bu kadar kolay olamaz. Biz bedeli neyse ödemeye hazırız! Bazı kesimlerin bazı çalışmaları var. Ama bunları yaparak bizi sindireceklerini sanıyorlarsa yanılıyorlar. Bu tür çalışmalar yürüten bazı isimleri de yakında açıklayacağım.

'BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY'A NE OLUYOR?'

Galatasaray ve Beşiktaş'a da tepki gösteren Hacıosmanoğlu, "Benim açıklamalarım sonrası Fenerbahçe sessiz. Beşiktaş ve Galatasaray kınıyor. Beşiktaş! Galatasaray! Size ne oluyor! Kuyruk acınız mı var! Adamlık dersini sizden alacak değiliz" dedi.
 

Goal

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2015, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER