Ronaldo, koronavirüsten kaçtı depreme yakalandı!

İtalya Serie A devlerinden Juventus forması giyen dünyaca ünlü yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, Madeira'daki adasında kendisini koronavirüse karşı karantinaya almıştı. Koronavirüsünden kaçan yıldız oyuncu bu kez de doğal afetle karşı karşıya geldi.

Ronaldo, koronavirüsten kaçtı depreme yakalandı!

Çin'in Wuhan kentinde başlayarak tüm dünyaya hızlı bir şekilde yayılan koronavirüs, Avrupa'da en çok İtalya'yı vurmuştu. 1000'den fazla ölümün gerçekleştiği ülkede futbol askıya alınırken, Serie A devi Juventus'ta forma giyen dünyaca ünlü yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, Portekiz'de bulunan Madeira adasında kendisini karantinaya almıştı. Yıldız oyuncu Ronaldo bu kez de doğal afetle karşı karşıya geldi.

İtalyan ekibinin 35 yaşındaki futbolcusu Ronaldo'nun başı beladan kurtulmuyor... Portekizli yıldız, ölümcül koronavirüsten dolayı İtalya'dan ayrılarak kendisini Madeira'da bir adada izole etmişti. Ailesi ve çocuklarıyla beraber kaldığı Ilha De Fuzeta adasında bu kez depremle karşı karşıya geldi.

Foxsports'un haberine göre, Annesi Dolores'in de felç geçirmesinin ardından koronavirüs tehlikesini de göz önüne alarak adaya yerleşen Portekizli yıldız futbolcu, beklenmedik bir olayla karşı karşıya geldi.

Geçtiğimiz hafta adada 5.2 şiddetinde deprem meydana gelirken, bu kez 3.8 büyüklüğünde bir sarsıntı oldu.

Kaynak: Super Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER