Şener Özbayraklı: Ay-yıldızı takınca herkesin mücadelesi farklı oluyor

Fatih Terim ile birlikte basın toplantısına katılan Şener Özbayraklı, Hırvatistan maçı öncesi kritik açıklamalarda bulundu.

Şener Özbayraklı: Ay-yıldızı takınca herkesin mücadelesi farklı oluyor

2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde Hırvatistan maçı öncesi A Milli Takım teknik patronu Fatih Terim ile basın toplantısına Şener Özbayraklı katıldı.

Fenerbahçe'nin yıldızı, "Hırvatistan iyi bir takım ama Türkiye her zaman ve herkes için zor bir rakip olmuştur. Dünya Kupası'na katılırsak, benim için çok büyük bir tecrübe olacak. Umarım katılırız. Kimsenin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Ay-yıldızı takınca herkesin mücadelesi farklı oluyor." diye konuştu.


"KİMSENİN KÖTÜ NİYETİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM"

Elemelerdeki grubu da değerlendiren 26 yaşındaki sağ bek oyuncusu, "Önümüzde uzun bir yol var. Yolun sonuna en çabuk ulaşan taraf biz olmak istiyoruz. Türkiye tüm ülkeler için çok zor bir rakip olmuştur. Umarım bu gruptan çıkarız. Genç ve dinamik bir takımız. Hocamızın bize verdiği tecrübe çok farklı. Bize çok güveniyor. Şartlar bazen uymuyor. Elimizden geleni yapacağız. Kimsenin kötü niyeti olduğunu düşünmüyorum takımda." diyerek takıma olan inancını kamuoyu ile paylaştı. 

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2016, 23:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER