Sercan Hamzaoğlu: ''Ersun Yanal'ın hedefi ilk yarıyı lider bitirmek!''

Sözcü gazetesi Fenerbahçe muhabiri Sercan Hamzaoğlu 95.8 Radyo Gol’de Levent Ümit Erol’un hazırlayıp Cem Yılmaz’ın sunduğu Doğru Tektir’e önemli açıklamalarda bulundu.

Sercan Hamzaoğlu: ''Ersun Yanal'ın hedefi ilk yarıyı lider bitirmek!''

95.8 Radyo Gol’de yayın hayatına başlayan Doğru Tektir programı ikinci haftasında birbirinden değerli konuklarla gündemi belirledi.

İlk olarak Fenerbahçe Beko’nun kötü gidişatı ile ilgili konuşan Sercan Hamzaoğlu ‘’Obradovic de sayın başkan Ali Koç da Fenerbahçe Basketbol takımındaki kötü gidişatın neden olduğunu bilmiyor.’’ açıklamasında bulundu.

Daha sonra Fenerbahçe Futbol Takımı ile ilgili açıklamalarda bulunan Hamzaoğlu ‘’Fenerbahçe, Denizlispor maçı ile kontrolü eline aldı. Sonraki Konyaspor galibiyeti ile takım müthiş bir moral buldu. Kayserispor deplasmanı öncesi sevindirici bir haber Dirar dün takımla antrenmana çıktı. Fenerbahçe’de Ersun Yanal ve takım Kayserispor deplasmanından rahat bir galibiyet çıkaracağını düşünüyor. Ersun Yanal ve takımın hedefi milli takım arasına lider girip ilk yarıyı lider bitirmek. Fenerbahçe bu sezonun açık ara favorisi... Fenerbahçe başka bir top oynuyor.’’ açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER