banner197

Spor A.ş, 11 Farklı Tesiste, 13 Branşta Hizmet Veriyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. gençlerin ve çocukların sporla yetişen, spor ahlakı ve kültürüne sahip bireyler olması için çalışmalarına yaz döneminde de devam ediyor

Spor A.ş, 11 Farklı Tesiste, 13 Branşta Hizmet Veriyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. gençlerin ve çocukların sporla yetişen, spor ahlakı ve kültürüne sahip bireyler olması için çalışmalarına yaz döneminde de devam ediyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yaz Spor Okulları; cimnastikten buz patenine kadar 13 farklı branşta, 11 farklı tesiste 2 Eylül'e kadar 2 dönem şeklinde hizmet verecek. Spor A.Ş. ve İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen Yaz Spor Okulları'nda 2016 yılı yaz döneminde Anadolu yakasında 4, Avrupa yakasında 7 olmak üzere toplam 11 tesiste hizmet veriliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yaz Spor Okulları'nda 6 ile 12 yaş aralığındaki çocuklara jimnastik, futbol, futsal, basketbol, voleybol, yüzme, tenis, masa tenisi, atletizm, tekvando, karate, okçuluk ve buz pateni olmak üzere toplam 13 farklı branş ve çeşitli eğitsel oyunlarla çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri ve spor yaparak yetişen bireyler olmaları hedefleniyor.

İBB YAZ SPOR OKULU'NDA İLK ETAP 2 EYLÜL'DE BİTİYOR

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yaz Spor Okulları'nda ilk dönem 20 Haziran'da başladı ve 29 Temmuz'da sona erecek. 1 Ağustos'ta başlayacak olan ikinci dönem ise 2 Eylül tarihinde sona erecek.

Her iki dönem boyunca öğrenciler için sportif faaliyetlerin dışında geziler, eğlenceler ve çeşitli sosyal aktiviteler de düzenlenecek.

İBB Yaz Spor Okulları Hizmeti Veren Tesisler;

Anadolu Yakası

1- Pendik Çamlık Spor Tesisi + Pendik Kurtköy Spor Kompleksi

2- Kartal Hasan Doğan Spor Kompleksi

3- Haldun Alagaş Spor Kompleksi + Çakmak Yüzme Havuzu

4- Çekmeköy Spor Kompleksi

Avrupa Yakası

1- Metin Oktay Spor Tesisi

2- Beyoğlu Spor Tesisi + Beyoğlu Yüzme Havuzu

3- Tevfik Aydeniz Spor Tesisi + Yeşilpınar Yüzme Havuzu

4- Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi

5- Esenler Hakkı Başar Spor Tesisi 6- Halkalı Yüzme Havuzu + Halkalı Çamlık Spor Tesisi

7- Silivri Müjdat Gürsu Spor Tesisi ve Stadı 

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2016, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER