Spor camiasının acı günü! Dilay Kemer hayata gözlerini yumdu...

Spor camiası, üzücü bir haberle sarsıldı. Yaşadığı rahatsızlık nedeniyle uzun süredir tedavi gören Fenerbahçe TV spikeri Dilay Kemer, hayatını kaybetti.

Spor camiasının acı günü! Dilay Kemer hayata gözlerini yumdu...

Spor camiası, Dilay Kemer'den gelen üzücü haberle sarsıldı. Yaşadığı rahatsızlık nedeniyle uzun süredir tedavi gören Fenerbahçe TV spikeri, hayata gözlerini yumdu.

Acı haberi sosyal medyadan duyuran Dilay Kemer'in ailesi, ''Biricik kızımızı, canımızı, Dilay'ımızı kaybettik'' ifadelerine yer verdi.

Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'de yapılan açıklamada ise şu ifadeler kullandıldı;

"FB TV'nin gülen yüzü, çok sevdiğimiz mesai arkadaşımız Dilay Kemer'i zamansız kaybetmenin tarifsiz üzüntüsünü yaşıyoruz. O her zaman kalbimizde olacak. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına, mesai arkadaşlarımıza ve camiamıza başsağlığı dileriz. Mekanın cennet olsun Dilay." 

32 yaşındaki başarılı sunucu Dilay Kemer için taziye mesajı yayımlayan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Uzun süredir kanser tedavisi gören Fenerbahçe TV spikeri Dilay Kemer'in vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Dilay Kemer'e Allah'tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve spor camiasına başsağlığı dilerim" dedi.

TFF ise başsağlığı mesajında şu ifadelere yer verdi; ''Fenerbahçe Televizyonu sunucusu Dilay Kemer’in hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhume Dilay Kemer’e Allah’tan rahmet; ailesi, sevenleri, mesai arkadaşları, Fenerbahçe Spor Kulübü ve spor camiasına başsağlığı dileriz'' 

Spor camiasından birçok kulüp de yaptıkları paylaşımlarla Dilay Kemer'in ailesine ve Fenerbahçe kulübüne başsağlığı diledi.

Öte yandan Dilay Kemer, FB TV'de hem ana haber, hem de çeşitli programların sunuculuğunu yapmıştı. 32 yaşındaki Kemer, yaşadığı rahatsızlık nedeniyle uzun süredir tedavi görüyordu.

Kaynak: TRT Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER