Talisca'nın hayali Mourinho .

Brezilya'da bir TV kanalına konuşan Beşiktaşlı yıldız Anderson Talisca, Mourinho'nun kendisiyle ilgilendiğini ve Manchester United'a transferinin gündemde olduğunu belirtti..

Talisca'nın hayali Mourinho .
Talisca'nın gündeme damga vuran sözleri şu şekilde: "Manchester United'a transfer olacağım sorusuna cevap veremem, şimdilik! Ancak, bir ilgi var, bu doğru. Ancak, sadece bana bağlı değil. Benfica'ya ve menajerime bağlı. Şu an görüşmeler yapılıyor. Yakında, bu konuda bir haber gelecek. Manchester United'a transfer olmak, hayallerimi süslüyor. Tüm oyuncuların isteği böyle bir kulüptür. Ben de çok iyi bir sezon geçirdim. Mourinho'nun bana olan ilgisi çok eskidir. Umarım, sonunda onunla birlikte çalışabilirim. Umut ediyorum ki her şey yolunda gider."

ÇİNLİLER PEŞİNDE

Bu arada Brezilyalı yıldız için Çin kulüplerinin, bonservisini elinde bulunduran Benfica'ya 25 milyon euro'luk serbest kalma bedelini vermeye hazır olduğunu ve ilk temasların gerçekleştirildiği belirtildi. Beşiktaş'ın Talisca için Benfica ile yaptığı sözleşmede, 25 milyon euro'luk bir çıkış opsiyonu yer alıyor..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER