TFF'den Milli Dayanışma Kampanyasına büyük destek!

Türkiye Futbol Federasyonu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın koronaviürs nedeniyle başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na federasyonun kuruluş tarihi olan 1923'ü temsilen 1 milyon 923 bin lira destekte bulunma kararı alındığını açıkladı.

TFF'den Milli Dayanışma Kampanyasına büyük destek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın süresel salgın ilan edilen koronavirüs nedeniyle başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na bir destek de TFF'den geldi. Türkiye Futbol Federasyonu, Milli Dayanışma Kampanyası'na 1 milyon 923 bin TL bağışta bulunulduğunu açıkladı.

TFF'den yapılan açıklama şu şekilde; ''Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ''Biz bize yeteriz Türkiyem'' sözleriyle başlattığı Milli Dayanışma kampanyası'nı Türkiye Futbol Federasyonu olarak tüm gücümüzle destekliyoruz. TFF Yönetim Kurulumuz bugün telekonferans yöntemiyle yaptığı toplantıa,ihyitaç sahibi vatandaşlarımıza yardımcı olmak amacıyla düzenlenen kampanyaya Cumhuriyetimiz ve Federasyonumuzun kuruluş tarihi olan 1923'ü temsilen 2 milyon 923 bin lira destekte bulunma kararı almıştır.

'Biz bize yeteriz' diyor, koronavirüs tehdidine karşı bu sıkıntılı günleri omuz omuza yenerek birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağımıza yürekten inanıyoruz.''

BAĞIŞ YAPAN TAKIMLAR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı yardım kampanyasına yapılan bağışlar;

Başakşehir FK: 2.014.000 TL

TFF: 1 milyon 923 bin TL

Göztepe: 1 milyon TL

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal: 500 bin TL

Kayserispor: 196 bin TL

Denizlispor: 120 bin TL

Kaynak: Mynet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER